Villa Kiralama


Tatil için Villa Kiralama

 

Son yıllarda Otellerden ziyade en çok tercih edilen tatil trendi olan villa kiralama özellikle Ege ve Akdeniz Sahillerinde sektör haline gelmiştir. Otellere nazaran daha bağımsız, ekonomik ve rahat bir tatil seçeneği olan yazlık villalarda tatil, kaliteli bir tatilin kesinlikle ilk ayağıdır. Doğru bir seyahat planından sonra ''doğru bir konaklama yeri seçimi'' sorunsuz bir tatilin diğer bir önemli unsurudur. Tabii güvenilir bir konaklama yeri ararken kişilerin zevklerine, tercihlerine ve tabi ki bütçesine hitap eden temiz bir konaklama mekanı da çok önemlidir. Tatil mekanı ararken ilk akla gelen oteller, tatil köyleri, hosteller olmasına rağmen son yıllarda yükselişe geçen ve giderek ilk tatil seçeneği haline dönüşen villa kiralama, vatandaşlarımızın ve özellikle yurtdışından Türkiye'ye ye gelen turistlerin bir hayli ilgisini çekmektedir. Sektörün bu kadar rağbet görmesinin başlıca nedeni ise, gözlerden ve gürültüden uzak, muhafazakar islami tatil, manzara, deniz, kum ve özgürlük arayan tatilcilerinin taleplerine en iyi şekilde hitap etmesinden kaynaklanmaktadır. Villa kiralamanın en önemli avantajı ise kısıtlamasız ve en özgür tatil alternatifi olmasıdır.

Villa tatilcileri tatil köyleri ve otellerin programlarına uymak zorunda kalmadan, yemek ya da diğer şeylerin saatlerini bekleme zorunluluğu olmadan ve bu servisler için uzun kuyruklara girmeden, kalabalık alanlarda çocukların peşinde koşturmadan, istediğin şekil ve saatte istediğini yapma ya da istediğin yemeği yapıp, istediğin saatte yiyebilme özgürlüğüne sahip olma yer almaktadır. Yorucu bir yılın ardından aile ya da arkadaş grubunla baş başa tatil yapabilme imkanına sahip olmak kesinlikle büyük bir haz. Mutaassıp ailelerden, Balayı çiftlerine, Ortadoğulu turistlere, ünlü isimlere, Avrupalı turistlere ve hemen her kişiye özel bir tatil alternatifi olan kiralık tatil villaları, her bütçeye, her yaş grubuna ve her sosyal statüye hitap edebilmektedir. Bağımsız ve özgür olmanızın ışında kiraladığınız tatil villaları için kişi başına ödeyeceğiniz ücret de otel konaklamalarına kıyasla daha uygun olmaktadır. 

Türkiye'de güvenilir villa kiralama şirketleri arasında lider firmalardan olan Dream Of Holiday olarak, Kiralık tatil villaları ve tatil evlerimizle başta AydınMuğlaAntalyaBursa ve İstanbul olmak üzere, hemen her sahil kentlerinde ve büyük şehirlerde sizlere en kaliteli konaklama hizmetini en uygun fiyata sunmaktayız. Bütçeniz yada statünüz ne olursa olsun tüm Türkye'de ki konaklama noktalarımızda kesinlikle kendi zevkinize göre bir tatil evi bulabileceksiniz. Havuzları ve terasları dışarıdan görünmeyen, lüks balayı villaları, ekonomik balayı villası, denize sıfır, jakuzili, ısıtmalı ve kapalı havuzlu kışlık balayı villaları, deniz manzaralı, merkeze yakın günlük daire ve kiralık tatil villa seçeneklerimiz mevcuttur. Aile ve dostlarınızla birlikte sorunsuz bir tatil yaşamanın keyfine bizimle yaşamanın farkını sizlerde göreceksiniz.