Trabzon Günlük Turlar


Trabzon Günlük Gezi Turları

 

Doğu Karadeniz bölgesinde Artvin ve Rize ile beraber veşilin ve Mavinin en nadide görüntülerinin bulunduğu ve adını bu yönüyle dünyaya duyurmuş çok önemli bir şehrimizdir Trabzon. Oksijen deposu yaylalarıyla, insanın ruhunu okşayarak akan dereleri ve muhteşem mutfağıyla sunduğu onlarca yöresel lezzetleriyle de özgün bir şehirdir. Elbette Trabzon tabiat güzellikleri kadar Trabzon tarihi ve kültürel değerleri de büyük önem arz etmektedir.  Oldukça ziyaretçi akınına uğrayan Trabzon'da günübirlik gezileriniz için çok fazla alternatif bulabileceksiniz. Trabzon tanıtım videosu ve bloglarında göreceğiniz Trabzon'un bir kaç önemli gezi durağını sizler için derledik.

Sümela Manastırı (Panagia Sumela):  Trabzon'un Maçka ilçesi içerisinde ve Zigana Dağlarının eteklerinde yer alan Sümela Manastırı, dünyaca ünlü yapılar arasında bulunmaktadır.Halk arasında Meryem Ana olarak isimlendirilen Sümela Manastırı'nın Tarihi,4.Yüzyıla dayanmakta olup içerisinde geniş bir alan ve muazzam tarihi eserler bulundurmaktadır.

 

Trabzon Uzungöl: Trabzon tanıtımlarında en çok gösterilen mekanlar arasında ilk sırada yer almaktadır.Trabzon'un doğal güzelliklerine çok iyi örnek olan Uzungöl, tepelerinden bakıldığında doğayla birlikte panoramik bir görüntüsüyle kendine hayran bırakan yapıda ve Trabzon'un simgesi durumundadır.

Lapazan Yaylası: Trabzonun Maçka ilçesi sınırları içinde yer alan yayla, 2.200 metrelik yüksekliğiyle bulutlara dokunabileceğiniz muazzam bir tabiat durağıdır.Trabzon'un doğal güzelliklerine örnek olabilecek ve yüzlerce çeşit çiçeklerin açtığı ve yeşilin dolgun tonuyla göz doldurduğu Lapazan Yaylası, keşfedilmeyi bekleyen Trabzon'a ait doğa harikasıdır.

Trabzon Boztepe: Trabzon’un maviyle yeşilinin bütünleştiği muhteşem bir manzara seyredebileceğiniz bir başka Trabzon tabiat harikası. Bir yanda masmavi Karadeniz suları, bir yanda yemyeşil Trabzon kenti ve parlayan ışıkları.Trabzon Gezilecek Yerler listesinde mutlaka olması gereken Boztepe, tesisleşmeleriyle birlikte daha çok ilgi görmeye başlamış ve kente kazandırılmıştır.

Arsis Vip Firması olarak Trabzon günlük ziyaretlerinizi bir kaç başlık altında topladık. Ayrıca firmamız bünyesinde havalimanı transferleri, şöförlü araç kiralama, villa kiralama ve günübirlik tur hizmetleri dışında siz misafirlerimize rehber ve rehberlik hizmetide sunmaktayız.

 

Trabzon Günlük Tur Hizmetlerimiz;

 

* Trabzon Yayla Turları;

* Doğu Karadeniz Turları;

* Trabzon Sultanmurat Günlük Turları;

* Uzungöl Günübirlik Turlar;

* Trabzon Şehiriçi Günlük Turlar;

* Sumela Manastırı Turları;

*Günlük Batum Turları;

* Artvin Karagöl Günlük Turları;

* Rize - Ayder Yaylası Turları;

Trabzon ve başta Trabzon'un ilçelerinde şöförsüz araç taleplerinizi en uygun fiyatlarla karşılamaktayız. Detaylı bilgiyi çağrı merkezi yetkililerimizden alabilirsiniz.