Sapanca Günlük Turlar


Sapanca Günübirlik Tur Hizmeti

 

Samanlı Dağlarının muhteşem güzelliklerini barındıran Sapanca, Sakarya ilimizin kuzeyinde bulunmaktadır.Muazzam su kaynaklarıyla son yıllarda iyice popülaritesini artıran Sapanca, Sapanca Gölü ve doğa güzellikleriylede tatil rotanızı çevirebileceğiniz güzel bir yerleşim bölgesidir.Geleneksel köy kahvaltılarının yanı sıra doğal lezzetleriylede oldukça iştah açmaktadır.Sapanca doğal güzelliklerinin yanında bir çok tarihi eserede ev sahipliği yapmaktadır.Yıllarca betonarme yapılar içinde boğulan İstanbul halkının sıklıkla tercih ettiği tatil rotalarından bir tanesi olan Sapanca, son bir kaç yıldır özellikle Kuveyt,Suudi Arabistan başta olmak üzere tüm Ortadoğu halkını kendine çekmektedir.

Bir kaç yıl öncesine kadar özellikle yaz turizminin gözdesi olan Sapanca, Kartepe Kayak Merkezi'nin açılmasıyla beraber kış turizmi içinde alternatif bir merkez olmaya başladı.Tabii bununla birlikte Kocaeli iline bağlı komşuları olan Maşukiye ve Soğucak'ta gün geçtikte tatilcilerin uğrak noktası olmaya başladı. Arsis Sapanca Günübirlik tur firması donanımlı araçları ve profosyonel kadrosuyla Sapanca ve çevresinde hizmet sunmaktadır. Siz değerli Müşterilerimiz için Arsis Sapanca Günübirlik tur firması bu tarz günlük tur aktiviteleriniz için daima bir telefon uzağınızda olacaktır.


Sapanca Günlük Tur Firmasını Seçme Nedenleriniz;

 

* Araçlarımız ve Yolcularımız Sigortalıdır.

* Vip Servis araçlarımızda D2 belgesi bulunmaktadır.

* Araçlarımızda Müşterilerimiz kesinlikle birleştirilmemektedir.

* Havalimanlarında Rehberimiz bulunmaktadır.

* Araçlarımız Mercedes Vito,Sprinter ve Caravelle minibüstür.

* Yapılan işe fatura kesilecektir.

 

Arsis Vip Transfer firması olarak olası Sapanca tatilinizde; Sapanca günlük gezi turları dışında havalimanı transferleri, şöförlü araç kiralama, villa kiralama ve otel konaklamaları gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Sapanca gezileriniz için Arsis Sapanca Günübirlik tur firması çok doğru bir tercih olacaktır..!