Kapadokya Günlük Turlar


Kapadokya Günlük Gezi Turları

 

Yılda 2 milyon turistin ziyaret ettiği ve Türkiye'nin Antalya, İstanbul ve Muğla ile birlikte en çok turist çeken yerlerinin başında gelmektedir Kapadokya. Nevşehir ili sınırları içerisinde yer alan ve dünyaca bilinen Peri Bacaları ve Kapadokya bölgesinde bulunan onlarca gezi noktasıyla cezbedici bir bölgedir Kapadokya. Oldukça fazla ziyaretçi akınına uğrayan Kapadokya'da günübirlik gezileriniz için çok fazla alternatif bulabileceksiniz. Kapadokya tanıtım videosu ve bloglarında göreceğiniz Kapadokya'nın bir kaç önemli gezi durağını sizler için derledik.

Uçhisar: Kapadokya'nın en yüksek tepesi olan Uçhisar'dan Göreme vadileri, Avanos, Nevşehir ve Erciyes'i Kapadokya Balon Turlarına katılmadan panoramik olarak seyretme şansı bulacaksınız.Tarihi Uçhisar kalesi ile birlikte Kapadokya bölgesinin en çok ziyaret edilen yeri olma özelliği taşımaktadır.

 

Mustafa Paşa Köyü: Kapadokya'nın antik dönemlerinde adı Sinasos olan ve rumlara ait eski bir köydür Mustapaşa Köyü.Ürgüp’e 6 km, Nevşehir’e de 25 km mesafede bulunan Mustafapaşa Köyü,Sanatsal bir mimariye dönüşen Taş işçiliğinin Dünya'daki en güzel  örneğidir.

Hallaç Manastırı: Kayalar içerisine oyularak yapılmış olan manastır asırlar önce keşişlerin ibadet edip konakladığı bir merkez olarak kullanılmıştır. Nevşehir tarihi mekanlarından olan Hallaç Manastırı ziyaretinizde bol bol fotoğraf çekilebilirsiniz. 

Ihlara Vadisi: Kapadokya Bölgesi'ndeki en güzel, en özel doğal güzelliklerden biridir göğe kadar uzanan ağaçlarla çevrili Ihlara Vadisi. Kartpostalları aratmayan ve doğanın en güzel renklerini sunan vadi, Melendiz Çayı'nın görüntüsüyle birleşip benzersiz bir güzellik sunmakta ziyaretçilerine.

Arsis Vip Firması olarak Kapadokya günlük ziyaretlerinizi bir kaç başlık altında topladık. Ayrıca firmamız bünyesinde havalimanı transferleri, şöförlü araç kiralama, villa kiralama, otel kiralama ve günübirlik tur hizmetleri dışında siz misafirlerimize rehber ve rehberlik hizmetide sunmaktayız.

Kapadokya Günlük Tur Hizmetlerimiz;

 

* Kapadokya Şehiriçi Turları;

* Günlük Göreme Turları;

* Günlük Ürgüp Turları;

* Kapadokya Balon Turları;

* Ihlara Vadisi Günlük Turlar;

* Avanos Günübirlik Turlar;


Nevşehir ve Kapadokya bölgesinde şöförsüz araç taleplerinizi en uygun fiyatlarla karşılamaktayız. Detaylı bilgiyi çağrı merkezi yetkililerimizden alabilirsiniz.