Hakkımızda

 

Arsis Group 

 

Arsis Group Turizm alanında uzun yıllar deneyim kazanmış, sektöre hakim bir ekip tarafından kurulmuştur. Firmamız, o günlerden bugüne dek; daima inovasyon çerçevesinde hareket ederek, yenilikçi bir anlayışla faaliyetlerini sürdürmüştür. Her yıl yapılan değerlendirmelerle, ihtiyaç ve beklentileri doğru algılayıp bir sonraki dönem planlamasında çıtasını yükseltmiş müşteri memnuniyetini arttırarak turizm alanında major sınıfında bir firma olmuştur. Arsis Group kuruluşunun ilkesel değerleri içerisinde; hızlı çözüm üretmek, çeşitli segmentlerde konaklama imkanlarıyla geniş bir kitleye hitap etmek, birçok turizm destinasyonu içerisinde en ideal noktaları konuklarımızla buluşturmak ve her daim misafirlerimize asil bir tatil fırsatı sunarak tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Türkiye’nin gelişen dinamik turizm sektörü her geçen gün alternatifler yaratırken, bu ilerlemeleri takip ederek vizyonunu güçlendiren Arsis Group geniş müşteri portföyü kazanarak, adeta tatilin ve seyahatin vazgeçilmez adresi haline gelmiştir. Özellikle yurtdışından ülkemize gelen konuklarımızla ilgili başta; İngiltere, Hollanda, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Mısır, ve Rusya’da bulunan turizm acenteleri ile koordineli çalışarak, ülkemizin değerlerinin tanıtımı ve tercih edilmesi noktasında büyük özveri gösteren Arsis Group bu alanda temsil görevini üstlenmiştir.Türkiye’nin dünyada en çok ziyaret edilen turizm noktası olması adına, ekstra bir motivasyon içerisinde çalışmakta ve hedefleri ulaşılabilir kılacak planlamalar doğrultusunda hareket etmekteyiz. Optimum kalite/fiyat dengesinde onlarca fırsat sunan Arsis Group, kişiye özel hizmet anlayışıyla farkını ortaya koymaktadır. Sunduğumuz detaylı hizmetle konaklamanın ve seyahatin tüm bileşenlerinin farkında olarak, üst düzey kalite standartlarıyla turizm alanında parmakla gösterilir hale gelmemize rağmen, durmadan çalışmalarımızı sürdürerek daha fazla bölgeye Arsis Group ayrıcalığını taşımak gerektiği bilincindeyiz. Arsis Group şirketi bünyesinde Arsis Vip Transfer, Dream Of Holiday ve Arsis Gayrimenkul firmalarını barındırıp özellikle yaz turizmi bölgelerinde aktifliğimizi sürdürüyor, müşteri profillerini iyi tanıyor ve onlarca seçeneklerimizle avantajlı tatil imkanlarını sunmaya devam ediyoruz. Arsis Group genel merkezi Bursa’da olmak üzere: Trabzon, Fethiye,  Antalya, İstanbul, Marmaris, Kaş, Alanya, Bodrum, Kuşadası, Sapanca, Hatay’da temsilciliklerimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

Arsis Group Faaliyet Alanları

 

 

Havalimanı Transferleri

 

Asya ve Avrupa Kıtasının kesişme noktasında bulunan ve her karış toprağında ayrı bir tarih ve doğal güzellik barındıran güzel ülkemiz her yıl 70 milyon ziyaretçinin gezi rotasında yer almaktadır. İstanbul, Antalya, Muğla ve Kapadokya'nın başı çektiği Türk Turizminde her ilimiz ayrı ayrı tercih edilmektedir. Dünya'da en fazla ziyaretçi ağırlayan ilk on ülkeden bir tanesi olan Türkiye, başta yaz tatili ve kış tatili olmak üzere yılın her dönemi yoğun olarak tercih edildiğinden Havalimanı Ulaşımı da oldukça önem arz etmektedir. Yorucu uçak yolculuğunun ardından güvenli ve konforlu havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde çözüme ulaştırabilmek için seçeceğiniz Havalimanı Ulaşım Firmalarının kaliteli olması oldukça önemlidir. Arsis Vip Transfer Çatısı altında sizlere donanımlı şöförleri ve lüks araçları ile başta Sabiha Gökcen Havalimanı, İstanbul Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı, Antalya Havalimanı, Dalaman Havalimanı olmak üzere Türkiye'de bulunan bütün havalimanları transfer olanağınıda sağlamaktadır. 

 

Yat Kiralama

 

Son yılların gözde tatil seçeneklerinin başında gelen yat kiralama sektörü tüm Dünyada olduğu gibi ülkemizde de popülaritesini gün geçtikçe artırmaktadır. Gezi amaçlı ahşap yat üretimi Ülkemizde de oldukça gelişmiş ve tamamı yerli üretim olan son derece konforlu çeşitli standartlarda tekneler mavi yolculuk tutkunlarının hizmetine sunulmuştur ve sunulmaya da devam edilmektedir. Özellikle Akdeniz ve Ege bölgelerimizde sıklıkla talep edilen Gulet, Yat Kiralamaları için Arsis Yat Kiralama firması olarak Bodrum yat kiralama, Göcek yat kiralama, Fethiye yat kiralama, Marmaris yat kiralama, Kaş yat kiralama ve Antalya yat kiralama olarak Türkiye'nin tüm seçkin sahillerinde hizmet sunmaktayız.

 

Günlük Gezi Turları

 

Arsis Günübirlik Tur Firması olarak profesyonel kadromuzla, kendi şöförlerimizin kullandığı Mercedes Vito, Mercedes Sprinter ve son donanımlı lüks otomobillerimizle ülkemizin en gözde turizm bölgelerinde yer alan hizmetlerimizle Türkiye'nin en popüler şehirlerini ve turistik yerlerini gezme fırsatı sunuyoruz. Bölgesel oarak verdiğimiz günübirlik tur hizmetlerimiz şehirlere göre farklılık göstermektedir. İstanbul günlük gezi turları, Ankara günlük gezi turları, İzmir günlük gezi turları, Bursa günlük gezi turları, Adana günlük gezi turları, Trabzon günlük gezi turları, Antaya günlük gezi turları gibi büyükşehirlerde donanımlı araçlarla vermiş olduğumuz günlük gezi turu hizmetlerimizi sahil bölgelerimizde ( Fethiye, Didim, Marmaris, Kalkan, Kaş, Kemer, Bodrum, Datça,  Alanya ) araçların dışında yat, gulet, bot ve safari tarzı ulaşım araçlarımızla da sunmaktayız.

 

Araç Kiralama

 

Her geçen gün büyümekte olan Türk Turizm sektörü beraberinde lüks araç kiralamalarında bazı özel talepleride beraberinde getirmektedir. Bu doğrultuda hareket eden Arsis Vip Transfer firması bünyesinde, otel konaklamaları, villa tatili dahil Vip transfer ve Şöförlü Araç Kiralama faaliyetleri olarak Bursa merkezli olup Ankara, Antalya, Trabzon, İstanbul, İzmir, Adana gibi büyük şehirler başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde çalışmaktadır.

 

 

Villa Kiralama

 

Türkiye'de güvenilir villa kiralama şirketleri arasında lider firmalardan olan Dream Of Holiday olarak, Kiralık tatil villaları ve tatil evlerimizle başta Antalya villa kiralama, Bodrum villa kiralama, Marmaris villa kiralama, Kaş villa kiralama ve İstanbul villa kiralama olmak üzere, hemen her sahil kentlerinde ve büyük şehirlerde sizlere en kaliteli konaklama hizmetini en uygun fiyata sunmaktayız. Bütçeniz yada statünüz ne olursa olsun tüm Türkye'de ki konaklama noktalarımızda kesinlikle kendi zevkinize göre bir tatil evi bulabileceksiniz. Havuzları ve terasları dışarıdan görünmeyen, lüks balayı villaları, ekonomik balayı villası, denize sıfır, jakuzili, ısıtmalı ve kapalı havuzlu kışlık balayı villaları, deniz manzaralı, merkeze yakın günlük daire ve kiralık tatil villa seçeneklerimiz mevcuttur. Aile ve dostlarınızla birlikte sorunsuz bir tatil yaşamanın keyfine bizimle yaşamanın farkını sizlerde göreceksiniz.

 

Gayrimenkul Danışmanlığı

 

Gayrimenkul Alım - satım konusunda zaman kaybını önleyerek, kriterlerinize en uygun olanları sizlerle buluşturuyoruz.Belirli bir plan çerçevesinde hedefler belirleyip bu doğrultuda adımlar atarak, her geçen gün portföyümüzü genişleterek bu alanda en çok tercih edilen adres olmayı amaçlamaktayız. İlişkilerimizde samimi ve güvenilir yaklaşımla özel bir hizmet sunararak üst düzey memunuiyet sağlamayı prensiplerimiz arasında belirtmekteyiz. Arsis gayrimenkul firması olarak Emlak satım, Emlak alım, yatırımlık arazi, emlak danışmanılığı, proje danışmanlığı, daire kiralama, arsa alım ve satım gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Arsis gayrimenkul genel merkezi Bursa olup İstanbul, Fethiye, Kemer, Marmaris, Antalya, Sapanca, Kuşadası, Kaş ve Trabzon ofisleri ile faaliyetlerini yürütmektedir.

 

 

 

Vizyonumuz
 
 

Herkesin kolayca ulaştığı, gücünün yettiği, güvenli lüks taşımacılık anlayışı yaratmak. Sektörde öncü, belirleyici ve lider firma olmak.


 
 
Misyonumuz
 
 

Teknolojik alt yapısı, tecrübeli eğitimli personel kadrosu, müşteri sadakat programı, konforlu ve güvenli araç filomuz ile en iyi hizmet standardını oluşturmak.

 

 

Arsis Vip Transfer ve Rent a Car Firmasını tercih etmeniz için başlıca nedenler;


 
* Profesyonel hizmet anlayışı. 
 
* Yasalara bağlı. 
 
* Araçta Mobil poslar ile Kredi kartı ile ödeme imkânı. Misafirleriniz için Sanal Pos ile WEB ödemesi. 
 
* Güvenli 

 * Temiz ve Konforlu 

*7/24 ve 365 gün hizmet garantisi 

* Son Model araçlar ile hizmet 

* Kişiye özel araç ayrıcalığı.

* Ödemeniz karşılığında araçta fatura verilmektedir. 

* Kurumsal müşterilerimiz için özel fiyat çalışması 

* Sözleşmeli Kurumsal müşterilerimiz için ayda üç kere faturalandırma yöntemi ile ödeme kolaylığı. 

* Türkiye genelinde tüm Havalimanlarında 7/24 karşılama hizmeti. 

* Talep edilirse lisan bilen şoför tahsisi. 

* Sigortalı hizmet imkânı. 

* Sözleşmeli Kurumsal müşterilerimiz için öncelikli rezervasyon 

* Müşterilerimize aylık kullanımları ile ilgili detaylı rapor imkânı. Kim, nereye, ne zaman, kaç km, ne kadar bekleme yapılmış gibi detayları sorgulama. 

.Bursa dışında Trabzon, Antalya, İstanbul, Marmaris, Fethiye'de de hizmetimiz vardır. Tek firmadan kurumsal hizmet almanın bütünlük ve güvenini hissedin.