Gayrimenkul Danışmanlığı

 

 

Arsis Gayrimenkul Danışmanlığı;

 

 

Ülkemizde her geçen gün yükselen inşaat sektörüne paralel olarak bu alandaki ürünleri talepler doğrultusunda hedef kitleyle buluşturacak kuruluşlara görevler düşmüş ve buna istinaden Arsis gayrimenkul danışmanlık alanındaki tecrübelerini aktarmak ve sektöre gelişmiş vizyonuyla yenilikler sunmak amacıyla doğmuştur. Günümüzde hızla ilerleyen bilgi teknolojileriyle birlikte, faaliyet alanlarında bu gelişmelere entegre şekilde çalışmalarını sürdürenlerin bir adım önde olduğu aşikardır. Kuruluşumuz, çalışmalarında teknolojik imkanları en üst seviyede kullanarak sektöre artı değer katmayı ve tüm paydaşlarıyla işbirliği çerçevesinde hareket etmeyi ilke edinmiştir. İnovasyon düşüncesiyle hareket ederek,çağın getirilerini doğru algılayıp, değişen taleplere göre sektörel bazda yenilikler sunmak Arsis gayrimenkul temellerini oluşturmaktadır.

 

 

 

Diğer Firmalardan Farkımız;

 

Gayrimenkul Alım-satım konusunda zaman kaybını önleyerek, kriterlerinize en uygun olanları sizlerle buluşturuyoruz.Belirli bir plan çerçevesinde hedefler belirleyip bu doğrultuda adımlar atarak, her geçen gün portföyümüzü genişleterek bu alanda en çok tercih edilen adres olmayı amaçlamaktayız. İlişkilerimizde samimi ve güvenilir yaklaşımla özel bir hizmet sunararak üst düzey memunuiyet sağlamayı prensiplerimiz arasında belirtmekteyiz.Arsis gayrimenkul firması olarak Emlak satım, Emlak alım, yatırımlık arazi, emlak danışmanılığı, proje danışmanlığı, daire kiralama, arsa alım ve satım gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Arsis gayrimenkul genel merkezi Bursa olup İstanbulFethiyeMarmarisAntalyaKuşadası, BodrumKalkan ve Trabzon ofisleri ile faaliyetlerini yürütmektedir.

 

 

 

 

Arsis gayrimenkul sadece yurtiçiyle sınırlı kalmayıp yurtdışında da; İngiltere, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Katar ve Rusya'da faaliyet göstermekte olan danışmanlık firmalarıyla ortaklaşa çalışma içerisinde olup, ülkemize yabancı yatırımcılar gelmesi hususunda önemli görevler almaktadır. Emlak danışmanlığında olduğu gibi uzmanlık gerektiren konaklama hizmetlerinde farkını ortaya koyarak, Dream of Holiday bu alanda önde gelen firmalar arasında yer almaktadır. Arsisat Turizm A.Ş bünyesinde yer alan Dream of Holiday, kıymetli gayrimenkul sahiplerine Günlük ev kiralama yada Villa kiralama konseptiyle karlı fırsatlar sunmaktadır. Ayrıca bünyemizde yer almakta olan havayolu transfer ve araç kiralama şirketimiz olan Arsis Vip Transfer ile en üst düzeyde hizmet kalitesine ulaşmak için Arsis Vip Transfer adresinden tüm uygun seçenekleri bulabilirsiniz. 

 

 

 

Misyonumuz

 

Profesyonel anlayışla hareket eden çalışanlarımızla kesintisiz hizmet sunarak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verecek uygunluklarla en üst düzeyde hizmet vermektir. Ayrıca; hızlı, bağımsız, tarafsız değerleme ve danışmanlık hizmeti sunarak, işbirliği içinde olduğumuz firmaların rekabet gücünün ve karlılıklarının artmasını sağlamaktır.

 

 

Vizyonumuz

 

Tecrübelerimiz ve sunduğumuz güvenle güçlü bir iş ortağı olarak, değişen küresel koşullar ve yenilenen uluslararası standartların takibi ve aktarımıyla, sahip olduğumuz potansiyeli müşterilerimize en verimli halde sunarak, geleceğin yapılandırılmasında müşterilerimizle ortak paydada ilerleyerek, ülkenin en saygın değerleme ve danışmanlık firması olmaktır.


 

Arsis gayrimenkul Farkı

 

Uzman personeller ve üst düzey teknolojik donanımları sayesinde, hedef kitlelere hızlı ve pratik çözümlerle ulaştırmak. Müşterilerimize özenle hizmet sunmayı temel alarak; uygun koşulları ve çeşitli alternatifleri sizlerle buluşturmak.